Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela zwykła  – 12.02.2023 r.

1Ks. Abp  Józef Górzyński Metropolita Warmiński, w łączności z biskupami diecezjalnymi, apeluje o modlitwę w intencji ofiar i poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
Po Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszki. Zebrane  środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska. 

2. W Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Świętej Rodziny w Olsztynie rozpoczął się nabór na rok szkolny 2023/2024. Przyjmowane są dzieci i uczniowie do: Przedszkola im. Świętej Rodziny i Katolickiej  Szkoły  Podstawowej przy Parafii  Chrystusa Odkupiciela Człowieka, Liceum  Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego przy  Parafii  Najświętszego  Serca  Pana Jezusa. Więcej  informacji  na  plakacie  i  na  stronach  internetowych  Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Świętej Rodziny: www.zsk.olsztyn.pl. Zaproszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży, którzy chcieliby uczyć się i wzrastać w przyjaznym środowisku promującym wartości katolickie.

3. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek, 14 lutego święto świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

4. Parafia św. Wawrzyńca organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, szczegóły na plakacie i ulotkach.

5.  Trwają prace przy budowie kościoła: związane z położeniem dachówki na plebanii. W nowym kościele trwa tynkowanie ścian prezbiterium. Bóg zapłać wszystkich ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła. Zachęcam do przekazania 1,5 % na naszą parafię za pośrednictwem Caritas. Nr KRS: 0000245507 oraz cel szczegółowy: Bosko – Olsztyn.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Maksymowicz.

 Zachęcam inne rodziny do troski o naszą kaplicę.

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego dnia Pańskiego.