Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela zwykła  – 05.02.2023 r.

1W sobotę, 11 lutego we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes będzie obchodzony XXX Światowy Dzień Chorego. Msza św. dla chorych wraz z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia o godz. 18.00.

2. W dniach 5-19 lutego odbędzie się w Olsztynie VI Tydzień Małżeństwa. To czas dla małżonków, aby świętować swoje małżeństwo, spędzić czas razem, pogłębić relację. W programie wykłady, warsztaty, randki, modlitwa. Szczegółowe informacje w Internecie:  www.far.olsztyn.pl

3. Za tydzień, w niedzielę Msza św. o godz. 11.00 i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. W sobotę 11 lutego br. o godz. 12.00 w Olsztyńskiej Filharmonii rozpocznie się XXV Wenta Dobroczynna organizowana przez Zarząd Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej. Szczegóły na plakacie.

5.  Trwają prace przy budowie kościoła; związane z położeniem dachówki na plebanii. Rozpoczęliśmy tynkowanie ścian prezbiterium. Bóg zapłać wszystkich ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Państwu Gasperowicz. Za kwiaty dziękuję również róży różańcowej. Zachęcam inne rodziny do troski o naszą kaplicę.

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego dnia Pańskiego.