Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu – 05.12.2021 r.

1. Zapraszamy na roraty we wtorki i czwartki o godz. 18.00, szczególnie proszę o przyjście dzieci z lampionami.

2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w sobotę i niedzielę, 11 i 12 grudnia. W sobotę Msza św. 18.00, będzie to także dzień spowiedzi, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.30, w niedzielę Msze św. z naukami rekolekcyjnymi. Rekolekcje wygłosi ks. Waldemar Kluz z diecezji przemyskiej, dyrektor Domu Formacyjno-Szkoleniowego w Lipniku Fundacji Wzrastanie im. Św. Jana Pawła II. Ofiary na tacę zbierane w sobotę i w niedzielę będą przeznaczone na potrzeby tego domu.

3. W poniedziałek Msza św. wieczorna o godz. 17.15

4. W środę, 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu nastąpi również zakończenie Roku św. Józefa.

5. Pięknie dziękuję za życzliwe przyjęcie opłatków. Bóg zapłać za zebrane ofiary, które będą przeznaczone na budowę kościoła.

6. Za tydzień ksiądz proboszcz kwestuje na budowę naszego kościoła w parafii św. Arnolda w Redykajnach. Módlmy się za wszystkich ofiarodawców.

7. Prace przy budowie kościoła: przygotowujemy się do ocieplenia dachu: zostało rozstawione rusztowanie w prezbiterium, zamówiona jest już wełna, planowane jest wykończenie sufitu deską. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła.

8. Do nabycia świece Caritas – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom: małe po 7 zł, duże po 15 zł.

9. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Nowickim.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionego adwentu.