Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela zwykła– 19.07.2020 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy: w środę – święto św. Marii Magdaleny, w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w piątek – wspomnienie św. Kingi, w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła

2. W sobotę będziemy obchodzić wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. odbędzie się  poświęcenie pojazdów.

3. W mijającym tygodniu udało się wylać posadzkę w kościele. Dziękuję za pomoc w pracach: Ryszardowi Koźniewskiemu, Maciejowi Pacewiczowi, Darkowi Pacholczykowi oraz Jackowi Markowskiemu. Bóg zapłać również za wszelkie wsparcie budowy naszego kościoła, szczególnie za ofiary składane w różny sposób.

4. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Olińskim.

5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Aleksandra Getek z naszej parafii oraz Konrad Kacper Kloc z Gdańska. Módlmy się dla nich o dobre przygotowania do małżeństwa.

6. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Życzę błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia, a przede wszystkim udanych urlopów.