Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela zwykła– 12.07.2020 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę –  św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek, 16 lipca – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2. Dziękuję za prace porządkowe na budowie kościoła: Ryszardowi Koźniewskiemu, Maciejowi Pacewiczowi oraz Jackowi Drężek. Bóg zapłać również za wszelkie wsparcie budowy naszego kościoła, szczególnie za ofiary składane w różny sposób.

3. Dziękuję za sprzątanie kaplicy pani Marii oraz pani Basi.

4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Aleksandra Getek z naszej parafii oraz Konrad Kacper Kloc z Gdańska. Módlmy się dla nich o dobre przygotowania do małżeństwa.

6. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Życzę błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia, a przede wszystkim udanych urlopów.