Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.2021 r.

1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera; w piątek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w sobotę – wspomnienie św. Piusa X, papieża.

2. Msze św. w tym tygodniu: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę – tylko o godz. 08.00. Ks. Proboszcz wraz z szafarzem udaje się w przyszłą niedzielę na kwestę na rzecz budowy naszego kościoła do Parafii bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie.

3. W przyszłą niedzielę, 22 sierpnia organizowana jest w Warszawie pokutna procesja różańcowa jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy własne, w rodzinie i w naszej Ojczyźnie. Szczegóły tej akcji znajdziemy na plakacie i w ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń.

4. Prace przy budowie kościoła: będziemy rozpoczynać obmurowywanie wieży czerwoną cegłą. Bóg zapłać za wszelką troskę i zaangażowanie w to nasze piękne dzieło budowy kościoła, szczególnie za ofiary na ten cel.

5. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Państwu Milewicz.

6. Bóg zapłać za obecność i wspólną modlitwę. Pozdrawiamy wszystkich gości i parafian i życzymy błogosławionego tygodnia pracy i odpoczynku.