Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 23.06.2024 r.

1. Wspomnienia i święta liturgiczne: w poniedziałek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; we wtorek, 25 czerwca, wspomnienie bł. Doroty z Mątów; w piątek, 28 czerwca, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w sobotę, 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu wspieramy materialnie działania apostolskie i charytatywne Ojca św. O tym, jak możemy złożyć tzw. Świętopietrze przeczytamy na plakacie na tablicy ogłoszeń.

2. W sobotę Msze św. o godz. 07.00, o godz. 17.00 w nowym kościele ślub. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

3. W czwartek, 27 czerwca przypada 147 rocznica rozpoczęcia objawień w Gietrzwałdzie. Program obchodów wywieszony na tablicy ogłoszeń.

4. Prace przy budowie kościoła: układana jest granitowa posadzka w nawie głównej – skończony jest środkowy pas; zostały pomalowane ściany w nawie głównej. Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni.

5. Serdecznie dziękuję całej rodzinie Margalskich za sprzątanie kaplicy oraz przygotowanie kościoła do ślubu, a także za kwiaty.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, dobrego tygodnia, a dzieciom i młodzieży na progu wakacji życzymy dobrego, przeżywanego z Bogiem wypoczynku.