Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela zwykła – 29.10.2023 r.

1. W środę, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych.   Msze św. w naszej parafii o godz. 09.00 i 11.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 12.00. Od 1 do 8 listopada nawiedzając cmentarz można zyskać odpust zupełny za zmarłych.

2. W czwartek, 2 listopada przypada Dzień Zaduszny – święto wszystkich wiernych zmarłych, którzy należą do Chrystusa, ale trwa ich czas oczyszczenia. O godz. 17.30 różaniec wypominkowy, o godz. 18.00 Msza św. Przy wyjściu z kaplicy znajdują się kartki na wypominki. Wypełnione kartki można składać na tacę lub wrzucać do skrzynki.

3. Ostatnie nabożeństwa różańcowe – o godz. 17.30. We wtorek o godz. 17.00 podsumowanie nabożeństw różańcowych dla dzieci.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych, spowiedź o godz. 17.30, w sobotę różaniec o godz. 08.30 oraz Msza św. i spotkanie róż różańcowych.

5. W niedzielę, 12 listopada, w naszej parafii odbędzie się wizytacja biskupa. Ks. Biskup Janusz Ostrowski, będzie obecny na wszystkich Mszach Świętych, będzie modlił się razem z nami i głosił słowo Boże. 

6. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. i spotkanie przed I -szą Komunią św. o godz. 11.00.

7. Kontynuujemy prace przy budowie kościoła związane z dociepleniem ścian: przyklejony i umocowany został styropian, położona pierwsza warstwa tynku z zatopioną siatką. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Planujemy zakup i montaż oświetlenia – zachęcamy do fundacji lamp. Dziękuję kolejnym fundatorom: Danuta Butkiewicz – Piasecka, Elżbieta i Jan Kiełbasa

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Kraszewskim.

7. Wszystkim uczestnikom tej Eucharystii – parafianom i gościom życzę owocnych i pełnych zadumy przeżyć w rozpoczynającym się tygodniu.