Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela zwykła – 22.10.2023 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – w naszej kaplicy odprawiane są codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 08.30. Różaniec dla dzieci i młodzieży we wtorki i czwartki o godz. 17.00. Za wspólnotowe odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny.

2. Dzisiaj obchodzimy w Kościele powszechnym Niedzielę Misyjną. Modlimy się o rozkrzewienie wiary świętej, za misjonarzy i misjonarki, za świeckich pomocników misji oraz o ducha misyjnego w sercach wszystkich wierzących. Dzień ten obchodzimy po hasłem: „Misje sercem Kościoła”.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy w sobotę święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Zbliża się listopad, a wraz z nim nabożeństwa wypominkowe. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych wrzucamy do skrzynki.

5. Kontynuujemy prace przy budowie kościoła związane z dociepleniem ścian: układany i klejony jest styropian. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Planujemy zakup i montaż oświetlenia – zachęcamy do fundacji lamp. Dziękuję kolejnym fundatorom: Regina Komarzewska-Skolimowska.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Zawal.

7. Naszym parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.