Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu  – 19.03.2023 r.

1 Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w najbliższy piątek, 24 marca, zostanie odprawiona droga krzyżowa ulicami naszego osiedla: początek o godz. 19.00 w kościele św. Wawrzyńca, przejdziemy do naszej kaplicy. Z tego względu nie będzie drogi krzyżowej o godz. 17.00 i 17.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. porannej oraz o godz. 13.00.

2. Dziękuję bardzo za udział w naszych rekolekcjach wielkopostnych, za przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania. Bóg zapłać za pomoc w organizacji: za prowadzenie śpiewu oraz za dobre ugoszczenie nauczycieli i księży: dziękuję za dania i ciasta na stół rekolekcyjny.

3. Jutro, w poniedziałek oraz we wtorek Msza św. wieczorna o godz. 17.15, a po niej różaniec.

4.  Trwają prace przy budowie kościoła: tynkowane są ściany i filary nawy głównej. Ponownie zostało rozstawione rusztowanie w prezbiterium, tym razem potrzebne do wykończenia sufitu. Od jutra wchodzą pracownicy.

 Bóg zapłać wszystkich ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła. Zachęcam do przekazania 1,5 % na rzecz naszej parafii za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Warmińskiej: wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS:0000245507,  z dopiskiem (cel szczegółowy):  Bosko – Olsztyn. Karteczki z informacją na stoliku.

5. Do skrzynki zbierane są ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu WOLAK

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy owocnego przeżywania wielkiego postu.