Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela zwykła  – 06.11.2022 r.

1. Wspomnienia liturgiczne: w środę, 9 listopada, święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w czwartek, 10 listopada, wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża; w piątek, 11 listopada, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; w sobotę, 12 listopada, wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

2.  W piątek, 11 listopada będziemy obchodzili kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji chór Cantorum będzie śpiewał za tydzień, w niedzielę na Mszy św. o godz. 09.00, a po Mszy wykona kilka pieśni patriotycznych.

 Ksiądz Arcybiskup Józef Górzyński Metropolita Warmiński w trosce o dobro duchowe wiernych udziela wszystkim wiernym Archidiecezji Warmińskiej i osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego dnia 11.11.

 3. Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych. Różaniec wypominkowy w środę i piątek o godz. 17.30. Można jeszcze składać kartki wypominkowe..

4. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 i spotkanie przed bierzmowaniem.

5. Trwają prace przy budowie kościoła: na stronie wschodniej dachu kościoła układane są już dachówki, od strony zachodniej docieplane są ściany styropianem. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła: Bóg zapłać. Proszę o dalsze wsparcie.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy rodzinie Maciejczyk.

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za złożone ofiary i życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.