Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela zwykła  – 09.10.2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek błogosławionego Honorata Koźmińskiego; w sobotę św. Teresę od Jezusa. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej; w sobotę Dzień Dziecka Utraconego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – w naszej kaplicy są odprawiane codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 08.30. Różaniec dla dzieci i młodzieży w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

3. Zapraszamy na krąg biblijny w czwartki po Mszy św. wieczornej. Scholka dziecięca spotyka się w niedzielę o godz. 10.15. Próby chóru w poniedziałki i wtorki o godz. 18.30 w naszej kaplicy.

4.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Tradycyjnie po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia im. Jana Pawła II.

5. Trwają prace przy budowie kościoła: związane z położeniem dachówki:  na stronie wschodniej  wykonywane są obróbki blacharskie i została już wciągnięta dachówka; ocieplane są również ściany, w pierwszej kolejności styczne z dachem. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła: Bóg zapłać. Proszę o dalsze wsparcie.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Tołwińskim.

7. Wszystkim gościom i parafianom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.