Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela zwykła  – 02.10.2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek, 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; w środę, 5 października wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w piątek, 7 października wspomnienie NMP Różańcowej. 

2. Wraz z październikiem rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe – w naszej kaplicy są odprawiane codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 08.30. Różaniec dla dzieci i młodzieży w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

3. Zapraszamy na krąg biblijny w czwartki po Mszy św. wieczornej. Scholka dziecięca spotyka się w niedzielę o godz. 10.15. Próby chóru w poniedziałki i wtorki o godz. 18.30 w naszej kaplicy.

4. Spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem w niedzielę, 9 października, o godz. 11.00.  Zapraszamy młodzież klas VIII i starszych.

5. W tym tygodniu przypada I-szy piątek miesiąca. O godz. 18.00 Msza św., a po niej czuwanie modlitewne – adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. W czasie czuwania zostanie odmówiony różaniec, będzie także okazja do spowiedzi.

6. Warmińska Szkoła Biblijna – pierwsze spotkanie: 8 października o godz. 9.30 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Hosianum. 

7. Trwają prace przy budowie kościoła: związane z położeniem dachówki:  na stronie wschodniej  wykonywane są obróbki blacharskie i została już wciągnięta dachówka; ocieplane są również ściany, w pierwszej kolejności styczne z dachem. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Proszę o dalsze wsparcie.

8. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Maksymowicz .

9. Wszystkim gościom i parafianom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.