Ogłoszenia Duszpasterskie – IV niedziela zwykła – 31.01.2021 r.

1. We wtorek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem MB Gromnicznej. Msze będą sprawowane o 7.00 i 18.00. Tego dnia błogosławimy gromnice. W tym dniu przeżywamy także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca będzie przeznaczona na Klasztor Kontemplacyjny Sióstr Karmelitanek w Spręcowie.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – św. Błażeja, patrona chorób gardła (po Mszach błogosławieństwo świec św. Błażeja), w piątek św. Agatę (w tym dniu błogosławieństwo chleba), a w sobotę św. męczenników Pawła Mikę i Towarzyszy.

3. W I – szy piątek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach popołudniowych.

4. W I-szą sobotę miesiąca nabożeństwo różańcowe o godz. 08.30, następnie Msza św.

5. W niedzielę, 7 lutego odbędzie się spotkanie przed I-szą Komunią św. dla dzieci klas III z naszej parafii oraz ich rodziców. Zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 12.00.

6. Cały czas można się umawiać na indywidualną wizytę duszpasterską. Dziękuję za zaproszenia, spotkania oraz ofiary kolędowe.

7. Trwają prace przy budowie kościoła: zakończony został dach nad kaplicą. Bóg zapłać za wsparcie naszej budowy, za wszelkie ofiary składane na ten cel.

8. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości odpustowej.

Dziękuję za sprzątanie kaplicy panu Adamowi Strzałkowskiemu. Szczególnie podziękowania pani Eli Wypniewskiej z Bartoszyc za generalne sprzątanie plebanii. Dziękuję panu Adamowi Nowickiemu za odśnieżanie.

9. Wszystkim gościom i parafianom życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz wstawiennictw naszego patrona św. Jana Bosko.