Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVIII Niedziela zwykła – 11.10.2020 r.

1. W Liturgii Kościoła: we wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, w czwartek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, w piątek – św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00.W niedzielę o godz. 08.40. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (stypendia dla młodzieży)

4. Dzisiaj Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 13.15.

5. Trwają prace przy budowie kościoła. W mijającym tygodniu zostały ukończone fundamenty nawy bocznej, obsypane ziemią, ułożone rury do odprowadzenia deszczówki z dachów, rozpoczęto murowanie ścian; zazbrojona już została kolejna kondygnacja wieży i wykonywane są szalunki. W ostatnim czasie została zakupiona stal za 15 tys. zł oraz cegła za 13 tys. zł. Dziękuję za pomoc w pracach panu Zdzisławowi Januszewskiemu, Wiesławowi Wiśniewskiemu, Henrykowi Krysiakowi, Ryszardowi Koźniewskiemu, Jackowi Drężkowi oraz Mariuszowi Chojnowskiemu. Dziękuję Panu Piotrowi Żemojtelowi za kolejną dostawę desek. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła, proszę o dalsze wsparcie duchowe i materialne. Zapraszam także do pomocy w pracach, szczególnie w podawaniu cegły.

6.Wszystkim uczestnikom tej Eucharystii – parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i Bożych łask w codzienności.