Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela zwykła – 13.09.2020 r.

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża świętego: we wtorek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w środę – świętych męczenników Korneliusza i Cypriana, w piątek, 18 września obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i patrona młodzieży.

2.  Msze św. w naszej kaplicy odprawiane są codziennie o godz. 18.00, przed Mszą św. od godz. 17.30 odmawiany jest różaniec. W najbliższą sobotę, 19 września Msza św. będzie tylko o 08.00, nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

3. Informuję, że Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w niedzielę, 20 września o godz. 11.00. Proszę wiernych, aby tej niedzieli zaplanowali przyjście na Mszę św. na inną godzinę niż 11.00, aby umożliwić wejście do kaplicy rodzinom dzieci komunijnych. W sobotę, 19 września, o godz. 11.00 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz spowiedź dzieci komunijnych oraz rodziców i krewnych.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13.15. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w sobotę, 3 października, o godz. 11.00.

5. Serdecznie zapraszamy na „Święto Ziemniaka”, które odbędzie się w sobotę, 19 września, przy gospodarstwie agroturystycznym „Pod Olchą”, od godz. 14.00. W programie gry i zabawy, muzyka, konkursy, jazda konna i wiele innych atrakcji.

6. Kontynuujemy prace przy budowie kościoła. W mijającym tygodniu zostały zalane betonem ławy fundamentowe nawy bocznej. Dziękuję za pomoc w pracach panu Maciejowi Pacewiczowi. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego dzieła budowy kościoła, za ofiary składane na ten cel.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Koźniewskim.

8. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Niech Pan Bóg wszystkim hojnie błogosławi.