Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela zwykła – 30.08.2020 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy: we wtorek wspomnienie NMP Królowej Pokoju, w środę – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

2.  Przypominamy, że w kościele nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa lub dystans społeczny 1,5 metra.

3. Informuję, że Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w niedzielę, 20 września o godz. 11.00. Msza św. oraz spotkania organizacyjne rodziców odbędą się w niedziele, 6 i 13 września o godz. 11.00.

Pierwsza Komunia św. w przyszłym roku planowana jest w niedzielę, 16 maja 2021 r.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 13 września, rozpocznie się Mszą św. o godz. 13.15.

5. We wtorek, 1 września, dzieci i młodzież rozpoczną nowy rok szkolny. Zachęcamy, aby rozpocząć ten rok z Chrystusem poprzez przystąpienie do sakramentu pokuty oraz Eucharystii. Za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 obędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

6. W rozpoczynającym się tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek Msza św. o godz. 18.00 oraz Adoracja Najśw. Sakramentu. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.

W I-szą sobotę Różaniec o godz. 08.30 oraz Msza św. dla róż różańcowych.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy panu Adamowi Strzałkowskiemu wraz z synem Gabrysiem.

8. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Niech Pan Bóg wszystkim hojnie błogosławi.