Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020 r.

1.  Od dzisiejszej niedzieli możemy gromadzić się w świątyni na niedzielnej Mszy św. w większej grupie, przestrzegając zaleceń sanitarnych. W naszej kaplicy może przebywać ok. 25 osób.  Msze św. sprawowane są według zwyczajnego porządku zarówno w niedziele (09.00, 11.00, 13.15 – tylko w kaplicy), jak i w dni powszednie (godz. 18.00). Wszystkich prosimy o zachowanie zalecanych odległości wewnątrz świątyni.

2. Zapraszam na nabożeństwa majowe, które  odprawiane są w kaplicy codziennie o godz. 18.00, a po nich Msza św. O godz. 19.00 przy kapliczce pod lasem (ul. Gościnna).

3. Uroczystość I-szej komunii św. w naszej parafii została przeniesiona na niedzielę, 20 września, godz. 11.00, a przygotowanie do sakramentu bierzmowania wznowimy również we wrześniu.

4. Trwają prace związane z założeniem głównego dachu. W mijającym tygodniu zostały zamontowane elementy łączące dźwigary (płatwie). Są to prace bardzo czasochłonne, przy użyciu dźwigów i podnośnika. W kolejnych dniach prace będą kontynuowane.

Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za wszelkie ofiary na budowę Kościoła i jednocześnie proszę o dalsze  wsparcie – przede wszystkim o modlitwę w intencji bezpiecznych i pomyślnych prac.

5. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia  i dobrego tygodnia.