Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela zwykła – 16.02.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela zwykła – 16.02.2020 r.

1. Zakończyła się już wizyta duszpasterska w naszej parafii.  Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Rodzinom, które przyjęły życzliwie kolędę w swoich domach. Dziękuję za wspólną modlitwę, czas rozmowy i wzajemnego poznania się oraz za ofiary złożone przy tej okazji. Kolęda służy temu, by mocniej utożsamiać się ze wspólnotą parafialną, której każdy z nas jest cząstką.

Rodziny które nie zostały odwiedzone w wyznaczonym terminie mogą umówić się na inny dogodny czas. Ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczone będą na dalsze prace przy budowie kościoła.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w sobotę – święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

3. Msze św. w kaplicy codziennie, w dni powszednie o godz. 18.00.

4. W Ośrodku w Rybakach odbywają się „Weekendowe nauki przedmałżeńskie”. Koszt: 300 zł od osoby. Dostępne terminy:  27-29 marca oraz 17-19 kwietnia 2020 r. W ramach kursu odbędą się także spotkania z zakresu „Poradni Życia Rodzinnego”. Szczegóły na plakacie.

5. Za tydzień, po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek jako wynagrodzenie dla pani organistki.

6. Trwają prace budowlane przy kościele: stawiane są mury pomieszczeń przylegających do wieży, zostały już zamówione tzw.  siodła, w których zostaną zamontowane dźwigary podtrzymujące cały dach.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Olińskim.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę radosnego dnia Pańskiego oraz dobrego tygodnia.