Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: drogi krzyżowe w piątek: dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00, dla dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. porannej oraz po Mszy godz. 13.15.

2. W poniedziałek i środę nie będzie Mszy św.

3. Do skrzynki zbieramy ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

4. Trwają prace przy budowie kościoła: tynkowane są ściany w bocznych wejściach, dziękuję za pomoc w stawianiu rusztowania w prezbiterium, w ramach przygotowania do malowania ścian.

Bóg zapłać wszystkich ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła. Zachęcam do przekazania 1,5 % na rzecz naszej parafii za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Warmińskiej: wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS:0000245507,  z dopiskiem (cel szczegółowy):  Bosko – Olsztyn. (karteczki na stoliku)

5. 17 marca br. (niedziela) Wojownicy Maryi, Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II oraz Olsztyńska Wspólnota Jerycha Różańcowego zapraszają na godz. 15.00 wszystkich mężczyzn z Olsztyna i okolic na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w górnym kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie, przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 11 – modlitwa w intencji Kościoła i Ojczyzny.

6. W Kościele Parafialnym Chrystusa Króla w Olsztynie w piątek, 15 marca br. o godz. 19:00 odbędzie się Misterium „Bezdomny Jezus” – Droga Krzyżowa.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Maksymowicz.

8. Pozdrawiamy wszystkich parafian i gości, życzymy dobrego przeżywania wielkiego postu.