Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela zwykła – 24.09.2023 r.

1. Wspomnienia liturgiczne:  w poniedziałek, 25 września święto – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego we Fromborku, w środę, wspomnienie św. Wincentego a Paolo, prezbitera; w czwartek, wspomnienie św. Wacława, męczennika, w piątek świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę św. Hieronima.

2. Za tydzień, w niedzielę, 1 października Msza św. o godz. 11.00 i spotkanie przed I-szą Komunią św.: zostaną poświęcone i rozdane różańce dla dzieci.

3. Trwają prace przy budowie kościoła: rozpoczęły się prace przy elewacji: układany jest styropian. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Planujemy zakup i montaż oświetlenia – zachęcamy do fundacji lamp.

4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podkarpacie, w dniach od 5-8 października. W planie m.in.: Sandomierz, Leżajsk, Przemyśl, Kalwaria Pacławska, Solina, Strachocina, Łańcut i Markowa. koszt 770 zł. Ostatni tydzień na zapisy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i ulotkach.

5. Dziękuję za sprzątanie i piękne przystrojenie kaplicy państwu Koźniewskim.

6. Naszym parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.