Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kaplicy: w dni powszednie o godz. 17.30 z wystawieniem Najśw. Sakramentu, natomiast przy kapliczce pod lasem o godz. 19.00.  
  2. Uroczystość I-szej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 12 czerwca o godz. 11.00, a rocznica odbędzie się 19 czerwca.
  3. Nasza parafia planuje pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolski Kongres Żywego Różańca, 3-4 czerwca (piątek, sobota). Zgłoszenia przyjmuje pani Maria Welenc.
  4. Prace przy budowie kościoła: trwa murowanie cegły elewacyjnej przy wieży oraz wykonywane jest ocieplenie styropianem w pierwszej kolejności ścian stycznych z dachem, w ramach przygotowania do położenia dachówki, na ścianach przyszłej kancelarii został położonych tynk elewacyjny, tzw. baranek. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary i wspieranie naszego pięknego dzieła.
  5.  Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii z Poznania przygotowała dwie broszury edukacyjne dla rodziców. Są do dyspozycji na stoliku. Treść broszur jest profesjonalnie dobrana i ciekawie graficznie opracowana.
  6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Kiezik.
  7.  Zapowiedzi przedmałżeńskie: Maciej Szwed z naszej parafii oraz Sandra Jędraszek z Myślęcina, par. Pomorska Wieś.
  8. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i Archidiecezji Warmińskiej.