Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Adwentu –  13.12.2020 r.

1. Zapraszam na Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Proszę przynosić ze sobą lampiony.

2. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć świece Caritas – wigilijnego dzieła pomocy. Także do nabycia są pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

3. Za tydzień, w niedzielę będzie dzień spowiedzi: przed Mszami będzie możliwość skorzystania z sakramentu. Zaproszeni są księża do pomocy.

4. Dziękuję za sprzątanie kaplicy rodzinie Olińskich.

5. Trwają prace przy budowie kościoła. Dziękuję za pomoc w porządkowaniu piwnicy pod kościołem: Adamowi Ryżkowskiemu, Adamowi Strzałkowskiemu, Andrzejowi Wądołowskiemu, Ryszardowi Lasmanowiczowi, Dariuszowi Pacholczykowi, Mirosławowi Seregietowi wraz z synem Maksymilianem. Rozpoczęła się instalacja pomp ciepła, wykonywane są odwierty oraz kotłownia. Budynek kościoła jest przygotowywany do wykonania ogrzewania podłogowego, położone zostały również kable elektryczne. Dziękuję za Wasze zrozumienie oraz wsparcie duchowe i materialne prowadzonych pracach, za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła.

6. Wszystkim gościom i parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz owocnego przeżywania adwentu.