1. W tygodniu przypadają: w poniedziałek wsp. św. Jadwigi Królowej; w czwartek, wsp. św. Barnaby Apostoła w piątek urocz. Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje abstynencja piątkowa), w sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Rodzinom, które przygotowały ołtarze: Państwu Nowickim, Więcek i Prokopczuk. Służbie Liturgicznej Ołtarza, niosącym chorągwie i baldachim, straży pożarnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tej uroczystości.
3. W środę o godz. 17.30 Nieustająca nowenna do Matki Bożej wspomożenia wiernych. Proszę składać swoje intencje. Litania do NSPJ odmawiana jest na zakończenie Mszy św. w dzień powszedni.
4. Wielkie podziękowania za zorganizowanie Festynu Rodzinnego im. Zdzisława Januszewskiego. Dziękuję radzie osiedla, stowarzyszeniu Anima oraz rodzinie Januszewskich i wszystkim zaangażowanym.
5. Trwają prace na zewnątrz kościoła: kładziona jest ozdobna cegiełka dookoła okien oraz na filarach.
6. Dziękuję za sprzątanie kościoła Pani Justynie Żulewskiej.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o salezjańskich męczennikach z czasu II wojny światowej. Zostali zamordowani przez Niemców tylko za to, że byli księżmi, a także o Żywym Różańcu, największej wspólnocie religijnej w Polsce, liczącej 2,5 miliona członków. W tym roku Żywy Różaniec obchodzi 200-lecie istnienia.
8. W naszej parafii odbędzie się półkolonia dla dzieci w dniach od 13 do 17 lipca br. Koszt 400 zł. Zapisy u s. Rut.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.