Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela zwykła – 28.01.2024 r.

1. W tym tygodniu przypada w środę wsp. św. Jana Bosko  oraz w piątek święto Ofiarowania Pańskiego  – Dzień Życia Konsekrowanego. W piątek Msze św. o godz. 07.00 i 18.00 z poświęceniem gromnic. Po Mszy św. wieczornej będziemy rozbierać szopkę, zapraszam do pomocy.

2. W rozpoczynającym się tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od. godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i okazja do spowiedzi. W sobotę o 08.30 różaniec, następnie Msza św. i spotkanie róży różańcowej. W sobotę również, we wspomnienie św. Błażeja na mszy św. (godz. 09.00, 18.00) odbędzie się obrzęd błogosławienia gardeł świecami. W tym dniu prosimy Boga o zdrowie gardła i o łaskę dobrego korzystania z daru mowy.

3. 31 stycznia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Bosko, naszego patrona. Odpust parafialny ku Jego czci odbędzie się w niedzielę, 4 lutego. Msza św. o godz. 13.15, po niej koncert chóru Cantorum i festyn na zakończenie ferii.

4. Spotkanie przed I-szą Komunią św. w niedzielę, 4 lutego wyjątkowo nie odbędzie się o godz. 11.00, ale zapraszam na Mszę odpustową o godz. 13.15 oraz na festyn.

5. W dniach 4-14 lutego odbędzie się w Olsztynie VII Tydzień Małżeństwa. To czas dla małżonków, aby świętować swoje małżeństwo, spędzić czas razem, pogłębić relację. W programie wykłady, warsztaty, randki, modlitwa. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i w Internecie: www.far.olsztyn.pl

6. Dziękuję za piękne sprzątanie kaplicy Państwu Nowickim.

7. Pozdrawiamy wszystkich parafian i gości, życzymy błogosławionego tygodnia.