Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2023 r.

1. Wspomnienia liturgiczne: w środę, 13 września, wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w piątek, 15 września wspomnienie NMP Bolesnej; w sobotę, 16 września, wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, męczenników.

2. Dzisiaj spotkanie przed I-szą Komunią św. Za tydzień, w niedzielę Msza św. i spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem dla młodzieży klas VIII i starszych o godz. 11.00.

3. Za tydzień, na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

4 Trwają prace przy budowie kościoła: wykonywany jest sufit w nawie głównej – na ostatnim polu nad chórem. Przygotowujemy się do wykończenia elewacji, została zamówiona pierwsza partia styropianu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni.

5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podkarpacie, w dniach od 5-8 października. W planie m.in.: Sandomierz, Leżajsk, Przemyśl, Kalwaria Pacławska, Solina, Strachocina, Łańcut i Markowa. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i ulotkach.

6. Dziękuję za sprzątanie i przystrojenie kaplicy państwu Gwozdowicz.

7. Naszym parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.