Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela zwykła  – 14.08.2022 r.

  1. Jutro, w poniedziałek, 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego, czyli o godz. 09.00, 11.00, 13.15. Podczas każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo kwiatów i ziół.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę św. Jacka, w sobotę – św. Bernarda. Msze św. w tym tygodniu: w środę o godz. 07.00, w czwartek nie będzie Mszy św., w piątek i sobotę o godz. 17.00.

3. Ks. Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński oraz ks. Wojciech Sokołowski kustosz Sanktuarium w Stoczku Klasztornym zapraszają na Archidiecezjalne Uroczystości Dziękczynne za beatyfikację bł. Stefana Wyszyńskiego, które odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Stoczku Klasztornym w dniach 19 – 28 sierpnia 2022 roku. Głównym punktem tego dziękczynienia będzie Msza św. w dniu 28 sierpnia (niedziela) o godz. 11.00, której będzie przewodniczyć ks. kard. Kazimierz Nycz.

4. Trwa zbiórka elektrośmieci i złomu.

5. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Państwu Gwozdowicz.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.