Ogłoszenia duszpasterskie –Wniebowstąpienie Pańskie – 29.05.2022 r.

  1. Ostatnie nabożeństwa majowe w poniedziałek i wtorek. We wtorek tradycyjnie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. przy kapliczce, z udziałem chóru z Wrzesiny.  
  2. Uroczystość I-szej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 12 czerwca o godz. 11.00, a rocznica 19 czerwca. Próby przed komunia św. w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.30.
  3. Dzisiaj ks. Proboszcz jest na kweście na budowę kościoła w Piasecznie. Módlmy się za wszystkich ofiarodawców.
  4. Prace przy budowie kościoła: wykonywane jest ocieplenie styropianem ścian stycznych z dachem (od strony wschodniej).

Na wieży planowana jest instalacja zegara – Parafia poszukuje ewentualnych fundatorów czasomierza. Koszt około 15 tys. zł.

Została zakupiona dachówka z akcesoriami za prawie 100 tys. zł. Do pełnego wykonania potrzeba jeszcze zakupić orynnowanie, blachę na okucia oraz łaty i kontrłaty. Pełny koszt położenia dachówki obejmie jeszcze opłacenie wykonania – robocizny.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za zaangażowanie, złożone ofiary i wspieranie naszego pięknego dzieła budowy kościoła.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. W piątek nabożeństwo czerwcowe  z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. W pierwszą sobotę różaniec, Msza św. i spotkanie róż różańcowych od godz. 08.30.

5. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Maksymowicz.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Maciej Szwed z naszej parafii oraz Sandra Jędraszek z Myślęcina, par. Pomorska Wieś.

Paweł Zawiślak z naszej parafii oraz Natalia Czetyrba z Par. Greckokatolickiej w Olsztynie.

7. Na rozpoczynający się tydzień niech Pan Bóg błogosławi.