Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła – 07.11.2021 r.

1. Różaniec wypominkowy odmawiany jest w środy i piątki o godz. 17.30, a także w niedzielę przed Mszą św. poranną. Zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych..

2. Decyzją Papieża Franciszka przez cały listopad można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami: za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencji zmarłych oraz w intencji Ojca Świętego.

3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, w czwartek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, w piątek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika, w sobotę wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

4.  W czwartek, 11 listopada będziemy obchodzili kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Po Mszy św. o godz. 18.00 wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

5. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy układaniu kostki brukowej na podjeździe po prawej stronie plebanii – będzie to początek drogi procesyjnej. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Paniom Szczurowskim.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.