Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 03.10.2021 r.

1. Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 08.40. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: w poniedziałek –  św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek – NMP Różańcowej. 

3. Za tydzień, 10 października odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci klas III oraz ich rodziców przed I-szą Komunią św. Zapraszam na Mszę św. o godz. 11.00.

4. W przyszłą niedzielę, 10 października będziemy obchodzili XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Po każdej Mszy będą zbierane ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (stypendia dla młodzieży).

5. Składam wielkie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości poświęcenia kamienia węgielnego. Było to dla podniosłe wydarzenie, które umocniło nas w wyzwaniu budowy kościoła. Szczególne podziękowania składam Pani Krystynie Czajkowskiej i Jurkowi Burskiemu, którzy nas dobrze nakarmili.

6. Jerycho Różańcowe od 6 do 13 października w kościele Matki Boskiej Fatimskiej przy ulicy Bajkowej w Olsztynie

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy panu Adamowi Strzałkowskiemu.

8. Bóg zapłać za obecność i wspólną modlitwę. Pozdrawiamy wszystkich gości i parafian i życzę błogosławionego tygodnia.