Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 30.05.2021 r.

1. W najbliższy czwartek, 3 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Pierwsza Msza św. o godz. 08.30. Centralna Msza św. będzie odprawiona o godz. 10.00 (jeśli pogoda na to pozwoli, to Msza św. zostanie odprawiona na zewnątrz przy krzyżu). Po jej zakończeniu wyruszy procesja eucharystyczna nową trasą: ulicami Kresową i ks. Kordeckiego. Proszę o wspólne zaangażowanie się w przygotowanie ołtarzy. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

2. Jutro (poniedziałek) zakończenie nabożeństw majowych. Tradycyjnie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. przy kapliczce. W kaplicy nabożeństwo i Msza św. od godz. 17.30.

3. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Spowiedź od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach popołudniowych.

4.W pierwszą sobotę różaniec, Msza św. i spotkanie róż różańcowych od godz. 08.30.

5. Za tydzień, w niedzielę, 6 czerwca o godz. 11.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu. Zapraszam młodzież z klas VII i VIII. Obecność obowiązkowa.

6. Prace przy budowie kościoła: przygotowujemy się do wykonania kopuły – wieżyczki. Dziękuję Szymonowi Januszewskiemu za wyrównanie placu. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają dzieło budowy naszej świątyni.

Dziękuję pani Dorocie Więcek za prace ogrodnicze.

7. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian i życzę wielu łask w rozpoczynającym się tygodniu.