Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w kaplicy, o godz. 17.30, przy kapliczce pod lasem, o godz. 19.00.

2. Za tydzień, w niedzielę, 23 maja, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego odbędzie się uroczystość I-szej Komunii św. na Mszach św. o godz. 11.00 i 13.15.

3.Wstępnie została ustalona data wmurowania i poświęcenia kamienia węgielnego do nowego kościoła, na 25 września (sobota), o godz. 11.00. W czasie tej uroczystości zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Od czerwca rozpocznie się bezpośrednie przygotowanie do tego sakramentu.

4. Trwają prace przy budowie kościoła: zakończone zostało zbrojenie i szalowanie, we wtorek zalewanie betonem ostatniej kondygnacji wieży, wstawione zostały kolejne okna. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają dzieło budowy naszej świątyni i proszę o modlitwę o bezpieczne i pomyślne prace.

5. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Maksymowicz.

Dziękuję panu Mariuszowi Chojnowskiemu za pomoc w urządzaniu trawnika.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Izabela Kiezik z naszej parafii oraz Sebastian Januszewski z Gdańska.

7. Pozdrawiam wszystkich gości i parafian i życzę wielu łask w rozpoczynającym się tygodniu.