Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 19.01.2020 r.

1. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości na odpust parafialny ku czci naszego patrona – św. Jana Bosko, który odbędzie się w niedzielę, 2 lutego. O godz. 11.00 – Msza odpustowa pod przewodnictwem ks. prałata Bronisława Siekierskiego. Po Mszy św. wspólne świętowanie przy ognisku, muzyce i pysznym poczęstunku oraz rozgrzewającym napoju, dla najmłodszych pączki i inne smakołyki.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia). Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne odbędzie się w olsztyńskiej katedrze w niedzielę, 19 stycznia, o godz. 18:00. Nabożeństwu Słowa Bożego będzie przewodniczył abp Józef Górzyński, Metropolita Warmiński, a homilię wygłosi bp Paweł Hause, Biskup Diecezji Mazurskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Wizyta duszpasterska w naszej parafii na czas ferii zimowych zostaje zawieszona. Dalsza część kolędy od poniedziałku, 3 lutego. Plan podany jest na stronie internetowej parafii oraz wywieszony na tablicy ogłoszeń. Ofiary składane podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczone będą na dalsze prace przy budowie kościoła.

4. Msze św. w kaplicy, w dni powszednie, w czasie ferii, będą odprawiane o godz. 18.00.

5. Trwają prace budowlane przy kościele: 7 stycznia rozpoczęliśmy wznoszenie wieży, wykonywana jest także klatka schodowa na chór.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Małgorzata Marcysiak i Michał Kuhiwczak – oboje z naszej parafii.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Nowickim.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionego Dnia Pańskiego, a także – szczególnie uczniom – udanego, owocnego odpoczynku feryjnego.