Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela zwykła – 21.01.2024 r.

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego, w tygodniu wspominamy: w środę – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek – wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

2. Zakończyła się zasadnicza część wizyty duszpasterskiej. Serdecznie dziękuję za wszystkie spotkania, za wspólną modlitwę, rozmowy, za życzliwe przyjęcie i smaczne posiłki. Dziękuję za złożone ofiary, które w całości zostaną przeznaczone na wykonanie posadzki w nowym kościele.

3. 31 stycznia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Bosko, naszego patrona. Odpust parafialny ku Jego czci odbędzie się w niedzielę, 4 lutego. Msza św. o godz. 13.15, po niej koncert chóru Cantorum i festyn na zakończenie ferii.

4. W dniach 4-14 lutego odbędzie się w Olsztynie VII Tydzień Małżeństwa. To czas dla małżonków, aby świętować swoje małżeństwo, spędzić czas razem, pogłębić relację. W programie wykłady, warsztaty, randki, modlitwa. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i w Internecie: www.far.olsztyn.pl

5. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Gwozdowicz, a p. Adamowi Nowickiemu za odśnieżanie.

6. Pozdrawiamy wszystkich parafian i gości, życzymy błogosławionego tygodnia.