Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 24.12.2023 r.

1. Zapraszamy na Mszę św. w noc Bożego Narodzenia – Pasterkę, która zostanie odprawiona w nowym kościele, o godz. 22.00. Podczas Mszy św. będzie śpiewał chór Cantorum, pod dyrekcją naszej organistki, p. Ani.

2. Msze św. w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w porządku niedzielnym: 09.00, 11.00, 13.15.

3. Trwają prace przy budowie kościoła: skończone zostało tynkowanie filarów w kaplicy bocznej, wykonywany jest sufit na poddaszu plebanii, Jednocześnie kościół został przygotowany na Pasterkę. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni.

4. Są jeszcze do nabycia świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – przy wyjściu z kaplicy.

5. Wizyta duszpasterska rozpocznie się od środy, 27 grudnia. Plan kolędy dołączony był do opłatka oraz zamieszczony na stronie internetowej. Msze św. w czwartek i piątek o godz. 16.00.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Pani Lidii Szczurowskiej. Dziękuję Szymonowi Januszewskiemu za przywiezienie choinek, za siano do szopki, dziękuję za pomoc w montażu żłóbka.

7. W mijającym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Bożena Buder. Jej pogrzeb odbędzie się w czwartek, 28 grudnia. Módlmy się w Jej intencji: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

8. Wszystkim gościom i parafianom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzę pięknej, dobrze przeżytej – po chrześcijańsku wigilii.