Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu – 10.12.2023 r.

1. Zapraszamy na Msze św. roratnie, które odprawiane są we wtorki i czwartki o godz. 18.00, prosimy przynieść ze sobą lampiony.

2. Wspomnienia liturgiczne: w środę, wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy; w czwartek, wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

3. Rekolekcje adwentowe: w naszej parafii w najbliższą sobotę, 16 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do poniedziałku. W sobotę Msze św. o godz. 11.00 i 18.00, w niedzielę w stałym porządku: 09.00, 11.00 i 13.15, a w poniedziałek o godz. 18.00. Spowiedź przed Mszami w sobotę i poniedziałek. Rekolekcje poprowadzi ks. Dawid Wasilewski z Torunia. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone dla ks. rekolekcjonisty.

4. Trwają prace przy budowie kościoła: wykonany został sufit wraz z ociepleniem w kancelarii i bocznym wejściu, skończone tynkowanie balustrady chóru i przedsionka. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Dziękuję za pomoc w pracach p. Ryszardowi Koźniewskiemu i Ryszardowi Lasmanowiczowi.

5. Opłatek wigilijny już został rozniesiony. Dziękuję za życzliwe przyjęcie oraz za złożone ofiary, które będą przeznaczone na wykonanie posadzki w nowym kościele. Już dzisiaj zapraszam na Pasterkę w nowej świątyni o godz. 22.00.

6. Do nabycia świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom- przy wyjściu z kaplicy.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Zawal.

8. Wszystkim gościom i parafianom dziękujemy za złożone ofiary i życzymy owocnego przeżywiania czasu adwentu.