Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela zwykła – 05.11.2023 r.

1. Wypominki w środę i piątek o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 08.30.

2. Za tydzień, w niedzielę, 12 listopada, w naszej parafii odbędzie się wizytacja biskupa. Ks. Biskup Janusz Ostrowski, będzie obecny na wszystkich Mszach Świętych, będzie modlił się razem z nami i głosił słowo Boże. 

3. Spotkanie przed bierzmowaniem odbędzie się w trzecią niedzielę miesiąca.

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w czwartek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek św. Leona Wielkiego, w sobotę św. Marcina z Tours i Narodowe święto Niepodległości

5. W sobotę 11 listopada w Gietrzwałdzie od godz. 10.00 odbędzie się czuwanie modlitewne podczas którego będzie rozważana szósta boleść Matki Bożej Bolesnej „Zdjęcie Ciała Pana Jezusa z Krzyża” – ofiarowane jako ekspiację za grzechy Polski.

6. Spotkanie rady parafialnej w piątek po wieczornej Mszy św.

7. Kontynuujemy prace przy budowie kościoła związane z dociepleniem ścian: położona druga warstwa tynku z zatopioną siatką. W tym tygodniu planowane jest malowanie podbitki pod okapem, nałożenie gruntu na tynk oraz układanie płytek ceglanych na filarach. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Planujemy zakup i montaż oświetlenia – zachęcamy do fundacji lamp. Dziękuję kolejnym fundatorom: Wanda i Ryszard Ziemińscy, Ewa i Ireneusz Otfinowscy, Teresa i Zbigniew Wawrzyniak.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy panu Adamowi Strzałkowskiemu.

7. Wszystkim uczestnikom tej Eucharystii – parafianom i gościom życzę błogosławionego tygodnia.