Ogłoszenia duszpasterskie – XXI Niedziela zwykła – 27.08.2023 r.

1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy: wsp. św. Augustyna,  w poniedziałek, wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela we wtorek.

2. W tym tygodniu przypadają I-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w piątek do południa, spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 08.30 różaniec, Msza św. i spotkanie róż różańcowych.

3. Uroczystości Odpustowe w Gietrzwałdzie w tym roku odbędą się 9 i 10 września.

4. Trwają prace przy budowie kościoła: wykonywany jest sufit w nawie głównej – zostało zakończone przedostatnie – szóste pole, rozstawiane jest rusztowanie na chórze. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni.

5. Dziękuję za sprzątanie i przystrojenie kaplicy państwu Margalskim.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Bogumiła Józefina Kraszewska z naszej parafii oraz Radosław Orzoł z Olsztyna.

7. Naszym parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień oraz dobrego zakończenia wakacji.