Ogłoszenia duszpasterskie – Przemienienie Pańskie – 06.08.2023 r.

1. W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Dominika, w środę św. Teresę Benedyktę od Krzyża, w czwartek św. Wawrzyńca, w piątek św. Klarę.

2. W sierpniu tradycyjnie dzieci i młodzież z naszej parafii i nie tylko, wraz z s. Rut – katechetką wyjeżdżają na kolonię. Prosimy o wsparcie tego wyjazdu: po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki. Bóg zapłać.

3. Trwają prace przy budowie kościoła: wykonywany jest sufit w nawie głównej – zakończone czwarte pole i wytynkowane zostały ściany na chórze. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę naszej świątyni.

4. Dziękuję za sprzątanie kaplicy państwu Wolak.

5. Naszym parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień, a wyjeżdżającym na urlopy – dobrego i bezpiecznego odpoczynku.