Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu  – 05.03.2023 r.

1 Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 17.00 dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. porannej oraz o godz. 13.00.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii obędą się od 16 do 18 marca (od czwartku do  soboty).

3. Za tydzień, w niedzielę Msza św. o godz. 11.00 i spotkanie dla Kandydatów do bierzmowania.

4.  Trwają prace przy budowie kościoła: związane z położeniem dachówki na plebanii: wstawione zostały okna na poddaszu, ocieplone, przybite łaty, wykonane obróbki blacharskie (została dokupiona blacha), założone rynny. W nowym kościele trwa tynkowanie ścian: ukończone prace w prezbiterium, tynkowane są już ściany boczne nawy głównej.

 Bóg zapłać wszystkich ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę kościoła. Zachęcam do przekazania 1,5 % na rzecz naszej parafii za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Warmińskiej: wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS:0000245507,  z dopiskiem (cel szczegółowy):  Bosko – Olsztyn. Karteczki z informacją na stoliku.

5. Do skrzynki zbierane są ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Kiezik.

7. W marcu odprawiana jest Msza św. gregoriańska za śp. Danutę i Henryka Szablak.

8. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy owocnego przeżywania wielkiego postu.