Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela zwykła  – 30.10.2022 r.

1.  We wtorek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych.  W tym dniu uwielbiamy Boga wieków w Jego Świętych – w ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu oraz modlimy się za zmarłych. Msze św. w naszej parafii o godz. 09.00 i 11.00. Od 1 do 8 listopada nawiedzając cmentarz można zyskać odpust zupełny za zmarłych.

2. W środę, 2 listopada przypada Dzień Zaduszny – święto wszystkich wiernych zmarłych, którzy należą do Chrystusa, ale trwa ich czas oczyszczenia. O godz. 17.30 różaniec wypominkowy. Wypominki również w piątek o godz. 17.30 oraz w niedzielę przed Mszami. Przy wyjściu z kaplicy znajdują się kartki na wypominki. Wypełnione kartki można składać na tacę lub wrzucać do skrzynki.

 3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych, spowiedź od godz. 17.00, w sobotę różaniec o godz. 08.30 oraz Msza św. i spotkanie róż różańcowych.

4. Jutro ostatnie nabożeństwa różańcowe: o godz. 17.00 dla dzieci i młodzieży, o godz. 17.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

5.Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św i spotkanie przed I -szą Komunią św. o godz. 11.00.

6. Trwają prace przy budowie kościoła: na stronie zachodniej dachu kościoła zamontowane zostały łaty, na stronie wschodniej układane są już dachówki. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła: Bóg zapłać. Proszę o dalsze wsparcie.

7. Dziękuję za sprzątanie kaplicy rodzinie Gasperowiczów.

8. Wszystkim uczestnikom tej Eucharystii – parafianom i gościom życzę owocnych i pełnych zadumy przeżyć w rozpoczynającym się tygodniu.