Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 14.11.2021 r.

1. Różaniec wypominkowy odmawiany jest w środy i piątki o godz. 17.30, a także w niedzielę przed Mszą św. poranną. Zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wspieramy naszych prześladowanych braci i siostry przez modlitwę, jak i finansowo.

3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek – święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w środę – św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego.

4.  Przez najbliższe dwie niedzielę ksiądz proboszcz będzie kwestował na budowę naszego kościoła w Starej Iwiczej oraz w Nidzicy. Z tego względu w najbliższą sobotę 20.11 nie będzie mszy św. o godz. 18.00, zostanie tylko odprawiona o godz. 07.00 rano.

5. Trwają prace przy układaniu kostki brukowej na podjeździe po prawej stronie plebanii – będzie to początek drogi procesyjnej dokoła kościoła. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Państwu Prokopczukom. Dziękuję za troskę o nasze miejsce modlitwy, zachęcam także inne rodziny do pomocy.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.