Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła – 31.10.2021 r.

1. Jutro w poniedziałek, 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kaplicy o godz. 09.00, 11.00 i 18.00, natomiast o godz. 17.30 zostaną odprawione wypominki. Różaniec wypominkowy odmawiany będzie w środy i piątki o godz. 17.30, a także w niedzielę przed Mszami.

2. W dzień Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny przy nawiedzeniu kościoła lub cmentarza można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Odpust za zmarłych można uzyskać raz dziennie przy nawiedzeniu cmentarza w kolejne dni do 8 listopada włącznie.

3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:  we wtorek, 2 listopada, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych; w czwartek, 4 listopada wspomnienie św. Karola Boromeusza.

4.  W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych, spowiedź od godz. 17.15, w sobotę różaniec o godz. 08.30 oraz Msza św. i spotkanie róż różańcowych.

5.  Na stoliku przy wyjściu z kaplicy znajdują się kartki na wypominki. Na kartkach wypisujemy zmarłych, których chcemy polecać w modlitwach wypominkowych w listopadzie. Kartki można wrzucać do skrzynki lub na tacę.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty Państwu Złotowskim

7. Wszystkim parafianom dziękujemy za złożone ofiary oraz życzymy wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.