Ogłoszenia duszpasterskie – XVII niedziela zwykła – 25.07.2021 r.

1.  Dzisiaj, we wspomnienie św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów.

2. Nasza Parafia organizuje jednodniową pielgrzymkę w pierwszą sobotę miesiąca, 7 sierpnia, do Stoczka Klasztornego, Reszla i Świętej Lipki. Koszt 70 zł (przejazd i obiad). Zgłoszenia wraz z zaliczką przyjmuje Pani dr Maria Welenc.

3. Do końca lipca można oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zgromadzone w ten sposób środki finansowe będą przeznaczone na pomoc misjonarzom.

4. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Do puszki zbierane są fundusze, które zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.

5. Została wykonana kopuła na wieżę. Czekamy na krzyż, który zostanie zamontowany na szczycie. Została zakupiona i przywieziona czerwona cegła do obmurowania wieży (8 tys. sztuk). Bóg zapłać wszystkim za wsparcie budowy kościoła, za wszelkie ofiary składane na ten cel, a przede wszystkim za modlitwę w tej intencji. Dziękuję za prace w kaplicy Wiesławowi Wiśniewskiemu oraz za pomoc w pracach przy kościele Włodzimierzowi Świniarskiemu i Ryszardowi Koźniewskiemu.

6. Dziękuję za sprzątanie kaplicy Państwu Gwozdowiczom.

7. Wszystkim dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia oraz udanego wypoczynku.