Ogłoszenia Duszpasterskie – V niedziela zwykła – 07.02.2021 r.

1. Dzisiaj odbędzie się spotkanie przed I-szą Komunią św. dla dzieci klas III z naszej parafii oraz ich rodziców. Zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 12.00.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Scholastykę. W czwartek (11 lutego) obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Msza święta w intencji chorych połączona z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych o godz. 18.00

3. Cały czas można się umawiać na indywidualną wizytę duszpasterską. Dziękuję za zaproszenia, spotkania oraz ofiary kolędowe.

4. Bóg zapłać za wsparcie budowy naszego kościoła, za wszelkie ofiary składane na ten cel. Dziękuje wszystkim parafianom, którzy regularnie pomagają budować świątynię. Obecnie trwa porównywanie ofert na wykonanie okien.

5. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości odpustowej tydzień temu, szczególnie dziękuję za dary na stół odpustowy: Pani Krystynie Czajkowskiej, Karolinie Adamczyk, Mirosławie Więcek, Bożenie Rychlik, Bożenie Koźniewskiej, Annie Margalskiej, Marii Welenc, Aleksandrze Pacewicz oraz za pomoc w kuchni pani Jurkowi Burskiemu i Pani Basi Frączkowskiej.

6. Dziękuję Państwu Bałazy za sprzątanie kaplicy oraz za kwiaty. Dziękuję panu Adamowi Nowickiemu za odśnieżanie.

7. W Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Świętej Rodziny w Olsztynie rozpoczął się nabór na rok szkolny 2021/2022. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły (www.zsk.olsztyn.pl)

8. Wszystkim gościom i parafianom życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz wstawiennictwa naszego patrona św. Jana Bosko