Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: droga krzyżowa w piątek: o godz. 17.00 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale są śpiewane w niedzielę, o godz. 08.40, dzisiaj wyjątkowo o godz. 16.00.
  2. W najbliższym tygodniu Msze św. w kaplicy o godz. 18.00, w środę nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.
  3. We wtorek, 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa, jest święto patronalne naszego ks. Abpa Józefa Górzyńskiego, módlmy się w intencji dostojnego solenizanta.
  4. W Olsztynie oraz okolicy zostały ustanowione na czas Wielkiego Postu kościoły stacyjne. Nasza parafia została wyznaczona na poniedziałek, 8 kwietnia. Przez cały ten dzień będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Po południu zostaną odprawione nabożeństwa wielkopostne.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kaplicy państwu Kiezik. Zachęcam nowe rodziny do troski o naszą świątynię.
  6. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona lista, na której można się zapisywać na siłownię parafialną. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z siłowni tylko pod opieką dorosłej osoby.
  7. Przypominam, że można przekazać 1% na rzecz naszej parafii. za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Warmińskiej: wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS:0000245507,  z dopiskiem (cel szczegółowy): na Parafię św. Jana Bosko w Olsztynie.
  8. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i obecność. Życzę owocnego przeżywania Wielkiego Postu.